Banner #1
Banner #2
Banner #3
Banner #4

REMUS motošport automobily

Od vzniku spoločnosti REMUS bol záväzok k motošportu základnou súčasťou firemnej filozofie. Prvé športové tlmiče opustili novú továreň v Baernbach na jar 1991 a už mali na sebe ochranné známky motoristického športu z účasti v národnom šampionáte. Zmyslom nebol len prenos reality z " trate na ulicu " , ale transfer technológií na zaistenie toho, že zákazníci dostanú najlepší možný  športový výfuk pre ich autá. Podporované boli mnohé národné a medzinárodné rally súťaže , ako aj cestné vozidlá a formula, ktoré viedli k zíkaniu titulov majstra sveta Formuly 1 pre Damona Hilla a Jacquesa Villeneuve.

Dnes je značka REMUS  ​​spojená s mnohými rôznymi motoristickými projektmi ako sponzor a R & D partner. Mnoho známych pretekárov a tímy : napríklad Karl Wendlinger vo FIA GT1 majstrovstvá , Richard Lietz v Le Mans majstrovstvách a Raimund Baumschlager v národnom šampionáte sa spoliehajú na know - how firmy
Remus. Kontinuálny prenos technológií z motoristického športu na ulicu a najmodernejšie výrobné zariadenia a štandardy zaručujú že športové tlmiče a systémy sú absolútne prvotriedne .


© 2013 oficiálny distribútor výfukových systémov REMUS | Realizácia Fusion IS, s.r.o. | Oprava PC Bratislava